Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Perlat Sheqeri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  21
BIOGRAFIA: Perlat Sheqeri është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 27 Shtator 2007, Perlat Sheqeri publikon videoklipin "Tradhetare". Më datë 27 Korrik 2013, Perlat Sheqeri publikon videoklipin "Pa Ty S'jetoj", në bashkëpunim me Lili. Më datë 3 Tetor 2014, Perlat Sheqeri publikon videoklipin "M'rrini Fylli". Më datë 26 Shtator 2016, Perlat Sheqeri publikon videoklipin "Urim Per Ditelindje". Më datë 15 Maj 2017, Perlat Sheqeri publikon videoklipin "Furka E Plakes". Më datë 31 Mars 2018, Per...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareRivers 2

Une Po Rri Se Punon Gruja


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Xhelal Juka

Artur Matia

Adem Barbullushi

Tonin Uldedaj

Viktor Paloka

Naim Berisha

Prek Mrishaj

Gezim Zefi

Lekë Dedvukaj

Petrit Gjini


Tags: Perlat Sheqeri, Perrlat Sheqeri

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet