Më mbaj mend (për 1 muaj)

Perlat Sheqeri & Vilma - Bashke Po Vjelim Molla Sot Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Bashke Po Vjelim Molla Sot" kënduar nga Perlat Sheqeri & Vilma.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Bashke Po Vjelim Molla Sot".

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN
Perlat Sheqeri & Vilma
Publikimi: 08/12/2022
Muzika: Arif Dushaj
Orkestrimi: Alfred Qemalja
Video Produksioni: Domi Production
Teksti: Luluash Ara


Perlat Sheqeri & Vilma - Bashke Po Vjelim Molla Sot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bashke Po Vjelim Molla Sot".
3. Video është e këngës "Bashke Po Vjelim Molla Sot", por nuk këndohet nga Perlat Sheqeri & Vilma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Perlat Sheqeri:


Komente 0