TEKSTESHQIP

Perlat Sheqeri & Vilma
Bashke Po Vjelim Molla Sot
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bashke Po Vjelim Molla Sot" kënduar nga Perlat Sheqeri & Vilma.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 8 Dhjetor 2022, Perlat Sheqeri & Vilma publikojnë videoklipin "Bashke Po Vjelim Molla Sot". Muzika e këngës është kompozuar nga Arif Dushaj, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alfred Qemalja. Videoklipi u prodhua nga kompania Domi Production.