Më mbaj mend (për 1 muaj)

Permbi Tepelene

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  15
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Permbi Tepelene është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Në Nëntor 2013, Permbi Tepelene marrin pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Permbi Tepelene"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

Asnjë KomentLule Laberie

★★☆☆☆

Zog Me Ze Te Holle

★★★☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Miqesia E Gramshit

Ere E Tepelenes

Grupi Tepelenes

Kenga Lapardhiote

Djemte E Mallakastres

Grupi Opari

Bilbilat E Vrionit

Sazet E Kolonjes

Djemte E Vjoses

Gurra E Picarit

Tags: Permbi Tepelene


Komente mbi këtë artist