Më mbaj mend (për 1 muaj)

Permit Of Stay

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Permit Of Stay është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. Anetaret: Ergys Meta, Aulon Kreshpaj & Herton Meta. Në Maj 2007, Permit Of Stay marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "Sa Ka Vlere Per Ty". Në Maj 2008, Permit Of Stay marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Nuk Eshte E Thene Por Ti E Ke Thene". Në Maj 2014, Permit Of Stay marrin pjesë në Top Fest 11 me këngën "Death Of Rock". Në Maj 2009, Permit Of Stay marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Obsesioni Im"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Pinkmetal

Premenstrual Syndrome

Red Dog

4x4

Haliband

Grupi Simbol

Grupi Na

Sunrise

Bystandr

Troja

Tags: Permit Of Stay, Permint Of Stay


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet