Më mbaj mend (për 1 muaj)

Permit Of Stay - Trust Me Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Trust Me" kënduar nga Permit Of Stay.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Fray. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Looking for something ive never seen
Alone and im in between
The place that im from and
The place that im in
A city ive never been
I found a friend or should i say foe
Said just a few things you should know
We dont want you to see
We come and we go
Here today, gone tomorrow

Were only taking turns
Holding this world
Its how its always been
When youre older, you will understand

If I say who I know it just goes to show
You need me less than I need you
Take it from me
We dont give sympathy
You can trust me trust nobody
But I said you and me
We dont have honesty
The things we dont want to speak
Ill try to get out but I never will
Traffic's perfectly still

Were only taking turns
Holding this world
Its how its always been
When youre older you will understand

And again maybe you dont
And again maybe you wont

When youre older
You might understand
When youre older
You might understand

Publikimi: 21/03/2008Më Shumë Këngë Nga Permit Of Stay:


Komente mbi këtë këngëPermit Of Stay - Trust Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trust Me".
3. Video është e këngës "Trust Me", por nuk këndohet nga Permit Of Stay.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.