Më mbaj mend (për 1 muaj)

Petraq Skenderasi - Do Marr Çiften Do Dal Per Gjah Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


"Do Marr Çiften Do Dal Per Gjah" është një këngë e re nga Petraq Skenderasi.
Dërgoje ti i pari tekstin e kësaj kënge.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN
Publikimi: 05/01/2022


Petraq Skenderasi - Do Marr Çiften Do Dal Per Gjah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Marr Çiften Do Dal Per Gjah".
3. Video është e këngës "Do Marr Çiften Do Dal Per Gjah", por nuk këndohet nga Petraq Skenderasi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Petraq Skenderasi:


Komente 0