Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27
  • Emri i Vërtetë:
  • Petrina Llazar
  • Vendlindja:
  • Korçë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 12 Vjeç
BIOGRAFIA: Petrina është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo është një nxënëse shumë e mirë. I pëlqen shumë të lexojë, por pasioni i saj më i madh është muzika. Këtë pasion ajo e ka kultivuar që në fëmijërinë e hershme të saj duke marrë pjesë në shumë konkurse të ndryshme muzikore. Ajo është një fëmijë i qeshur dhe shumë e shoqërueshme. Në vitin 2018, Petrina merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Kleansa Susaj

Jasmina Dervishi

Alina Jani

Patris Kacurri

Anjeza Sejdia

Olivja Jaupaj

Sidorela Hasa

Zhaklina Veizaj

Sindi Goma

Klaudia Thartori


Tags: Petrina, Petrina Llazar

Krijo Një Kartolinë