A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Petrit Beqiri

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  6
BIOGRAFIA: Petrit Beqiri is a popular singer. Më datë 12 Mars 2010, Petrit Beqiri publikon videoklipin "O Miku Im"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Nusran Fera

Burim Kastrati

Chika

Breaker G

Nysret Hyseni

Alban Emiri

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Kacho

Orhan Zeneli

Niku


Tags: Petrit Beqiri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019