A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Petrit Beqiri - O Miku Im


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/03/2010

2010-03-12T21:51:50

Në një tavolinë
Një njeri vetëm rri
Vetëm një gotë
Nuk ka tjeter shoqëri.

Në këtë tavolinë
Një tregim dashuri
Shkruhet me lot
Me kujtime të rinisë.

Ref.
O miku im dhe un si ti
Kam dashuruar
Dhe un si ti për një dashuri
Kam jetuar

Po këndoj për ty e zemra po më kallet
Se un ti di mirë hallet.

O miku im nuk je vetëm ti i dëshpëruar
Dhe un si ti për një dashuri kam lotuar

Po këndoj për ty e zemra po më kallet
Se un ti di mirë hallet. [2x]

Nga kjo tavolinë
Një kujtim i vetmisë
I përkujton puthjet e nxehta të rinisë.
Dhembja vazhdon nuk Pushon sa t`jem i gjall
Stinët ndërrojn por nuk e shuaj këtë mallë.

Ref.
Ref.
O miku im dhe un si ti
Kam dashuruar
Dhe un si ti për një dashuri
Kam jetuar

Po këndoj për ty e zemra po më kallet
Se un ti di mirë hallet.

O miku im nuk je vetëm ti i dëshpëruar
Dhe un si ti për një dashuri kam lotuar

Po këndoj për ty e zemra po më kallet
Se un ti di mirë hallet. [2x]


Ky tekst u dërgua nga Rinna


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019