Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Petrit Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  5
Petrit Berisha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareA Do T'vij


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Klodian Yzeiri

Ramazan Rrapushi

Sajmir Çulaj

Besim Zeqiri

Fatjon Hoxha

Astrit Shengjergji

Nevruz Nuredini

Mustafa Mehja

Agim Saliu

Xemi

Tags: Petrit Berisha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet