Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Petrit Karaqica

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Petrit Karaqica është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 5 Nëntor 2018, Petrit Karaqica publikon videoklipin "Per Ty Mendoj". Muzika e këngës dhe teksti u shkruan nga Hekuran Krasniqi. Më datë 5 Korrik 2019, Petrit Karaqica publikon videoklipin "Trimi I Koshares Dukagjin Vula". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Burim Krasniqi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fatmir Elezi

Shqipri Kelmendi

Duchi

Arif Murati

Avni Mehmeti

Shkelqim Kola

Ali Gërguri

Meti (Muhamet Berbatovci)

Sokol Koçi

Granit Hyseni

Tags: Petrit Karaqica


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet