Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Petrit Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Petrit Krasniqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 19 Shtator 2012, Petrit Krasniqi publikon videoklipin "Nëse Largohesh". Në vitin 2018, Petrit Krasniqi publikon albumin "Live 2018"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare



Live 2018 (2018)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »



Artistë Të Ngjashëm:

Shkelzen Azemi

Fadil Zeneli

Fadil Riza

Albion Muçiqi

Toni Ujkaj

Cani Etemi

Ekrem Rama

Femi Kumanova

Dani Abazi

Valdrin Durmishi


Tags: Petrit Krasniqi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet