Më mbaj mend (për 1 muaj)


Petrit Lulo - Bilbil Kur Kendon Qysh Thua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bilbil Kur Kendon Qysh Thua".
3. Video është e këngës "Bilbil Kur Kendon Qysh Thua", por nuk këndohet nga Petrit Lulo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Petrit Lulo - Bilbil Kur Kendon Qysh Thua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  18

Këngë e albumit:

"Bilbili Kengen Filloi"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00Bilbil kur kendon qysh thua aman tregome dhe mua (2x)

E zeri yt qe rrjedh si krua ne nje kenge u bashkua ne nje kenge tok me mua per vashen lule limua

Refreni:Amo vazhezo mos me ngaterro me blbilin o kur kendon kur kendoj per ty more zyri zi blbili me ka zili (2x)

Ah moj vash cme gjeti mua gjumi nates mu largua kete keng per ty e kam o bilbil isha e bilbil jam

Refreni: Amo vazhezo mos me ngaterro me blbilin o kur kendon kur kendoj per ty more zyri zi blbili me ka zili (2x)


Ky tekst u dërgua nga  stiviilias
Më Shumë Këngë Nga Petrit Lulo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë