Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Petrit Lulo - Kush Te Ka Qendisur Valle

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Te Ka Qendisur Valle".
3. Video është e këngës "Kush Te Ka Qendisur Valle", por nuk këndohet nga Petrit Lulo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Petrit Lulo - Kush Te Ka Qendisur Valle  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  18

Këngë e albumit:

"Zoge E Libohoves"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00E KUSH TE KA QENDISUR VALLE MOJ VAZHEZO
E ME HENE E ME YLL NE BALLE MOJ VASHEZO

E ME QENDISI PERENDIA O MO DJALO
PO EDHE ME DUART E MIJA DOMOSDO

REF 2 HERE
KUR ME DEL PERPARA
SA S`ME NDALET ZEMRA
KETO S`JANE SHAKARA
PO HALLE TE RENDA

SEÇ ME TRETE MOJ LANETE E VOGEL
O QE S`TE BERA DOT PER VETE MOJ ZEMER O

E DASHURIA ILAÇ PER NURIN O DJALO
E DASHURIA TRET DHE GURIN O DJALO

REF 2 HERE
KUR ME DEL PERPARA
SA S`ME NDALET ZEMRA
KETO S`JANE SHAKARA
PO HALLE TE RENDA


Ky tekst u dërgua nga Anonim
Më Shumë Këngë Nga Petrit Lulo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet