Më mbaj mend (për 1 muaj)


Petrit Lulo - Gjitonja E Bukur

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjitonja E Bukur".
3. Video është e këngës "Gjitonja E Bukur", por nuk këndohet nga Petrit Lulo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Petrit Lulo - Gjitonja E Bukur  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Këngë e albumit:

"Perlat E Jugut 1"

Këngë e albumit:

"Hitet Shqiptare 2003 Vol. 1"

Këngë e albumit:

"Hitet Shqip 2"

Këngë e albumit:

"Maratona E Këngës Popullore Qytetare, Vol. 5"

Këngë e albumit:

"Bilbili Kengen Filloi"

Komente

Asnjë Koment

01/07/2006

2006-06-30T23:00:00+00:00o gjitonee, e bukur gjitone
sa vete dhe zbukurohesh x2
ngjit e zbrit shkallet moj nure
shkund ullinj dhe mblidh agrume
mbushi moj shportat dy nga dy
zemren sec more,ma shtove fuqine
po pse ma mban koken menjane
sikur moj te kane vrare babane x2
ngjit e zbrit shkallet moj nure
shkund ulinj dhe mblidh agrume
mbushi moj shportat dy nga dy
zemren seç ma more, ma shtove fuqinë
O çpate qe i the sateme
ti moj vajze moj haneme x2
ngjit e zbrit shkallet moj nure
shkund ullinj dhe mblidh agrume
mbushi moj shportat dy nga dy
zemren seç ma more, ma shtove fuqinë


Ky tekst u dërgua nga xhuliano elezi
Më Shumë Këngë Nga Petrit Lulo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet