Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Petrit Lulo - Bilbili Kengen Filloi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bilbili Kengen Filloi".
3. Video është e këngës "Bilbili Kengen Filloi", por nuk këndohet nga Petrit Lulo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Petrit Lulo - Bilbili Kengen Filloi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  29

Këngë e albumit:

"Bilbili Kengen Filloi"

Komente

1 🔥

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00Sec e zuri kengen o nje bilbil
cma kenaqi zemren oo
cma kenaqi zemren oo

Kendon bilbili me ze te rralle
dhe zemren ma mbush me mall 2x

O bilbil o kengetar qe kendon me yll te pare
po un ty te porosita
mos kendo pa dale drita
se na le vajzat pa gjume
ato kane endrra shume
ti me thua vajzat s'flene
Jo nuk flene..

Jo, jo kenga e bilbilit vajzat nuk i zgjoi
Toke te re celin sot o bilbil kendo
Neser gruri do te rritet dhe me shume se dje
Bashke me to o bilbil kendo...


Ky tekst u dërgua nga Agim
Më Shumë Këngë Nga Petrit Lulo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet