Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Petrit Lulo - Piva Uje Ne 7 Burime

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Piva Uje Ne 7 Burime".
3. Video është e këngës "Piva Uje Ne 7 Burime", por nuk këndohet nga Petrit Lulo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Petrit Lulo - Piva Uje Ne 7 Burime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

02/12/2012

2012-12-02T13:19:52+00:00Nga syte e tu, nen qepalla,
vdiqa njeher pastaj u ngjalla X2

Piva uje ne dhjete burime
por s'u shua etja ime
ska burim qe te ma shuaj vec buzeve te tua
kalova ne 10 zjarre kalova, s'u dogja fare
buzen tende kur provova,
oooo cu pervelovaaa

Ma trazove jeten, fat edhe furtune
syte e tu liqenet ku mbytem unn

kush ka puthur buze prej cupe
kush ka pire prej asaj guve
i ka buzet plot me mjaltee

kush ka puthur buze te njoma
i ka buzet plot aroma
trendafil qe i vjen era
s'eshte ilac pranveraaa


Ky tekst u dërgua nga fatjon juventini
Më Shumë Këngë Nga Petrit Lulo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet