Më mbaj mend (për 1 muaj)

Petrit Nino

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Petrit Nino është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ka shumë kohë që dy grupet më të suksesshme shqiptare të hip-hopit, TBA dhe Babastars, janë në rivalitet, por siç duket këngëtari më i ri i estradës ka arritur t’i bashkojë. Bëhet fjalë për Petrit Ibishin, i njohur edhe si Petrit Nino, djaloshi që këndon refrenin në këngën “Shoqnia” nga Skivi dhe Cozman dhe per bashkëpunimin me anëtarin e TBA-së, Klepto. Më datë 30 Dhjetor 2016, Skivi publikojnë videoklipin "Shoqnia", në bashkëpunim me Cozman ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment



    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Papush Sadiku

Ernis Çili

Xhustino Hasani

Sajmir Çili

Egland

Denny

Besnik Peqani

Noga

Verim Zendeli

Aurel Thellimi

Tags: Petrit Nino, Petrit Ibishi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet