Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Petrit Vullkani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  40
BIOGRAFIA: Petrit Vullkani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 16 Dhjetor 2016, Petriti publikon videoklipin "Jam Cun Elbasani". Më datë 12 Prill 2017, Petriti publikon videoklipin "Te Humba Ty". Më datë 1 Qershor 2017, Petriti & Grupi Batalioni B13 publikojnë videoklipin "Ska Si Ne". Më datë 14 Shtator 2017, Petrit Vullkani publikon videoklipin "Ti Je Lali Im". Më datë 14 Nëntor 2017, Petrit Vullkani publikon videoklipin "Po Po Vipa Jena". Më datë 13 Janar 2018, Petrit Vullkani publik...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Egzoni Vogel

Sulltan Hajolli

Aldi Loci

Artur Qerimi

Miri Kamzes

Hysen Trubareva

Mursel Murseli

Skender Buzoli

Fatmir Sula

Soni I Vogel

Tags: Petrit Vullkani, Petriti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet