Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Petrit Vullkani
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  40
Këndon kryesisht: etno

Petrit Vullkani është këngëtar i njohur. Më datë 16 Dhjetor 2016, Petriti publikon videoklipin "Jam Cun Elbasani".

Më datë 12 Prill 2017, Petriti publikon videoklipin "Te Humba Ty".

Më datë 1 Qershor 2017, Petriti & Grupi Batalioni B13 publikojnë videoklipin "Ska Si Ne".

Më datë 14 Shtator 2017, Petrit Vullkani publikon videoklipin "Ti Je Lali Im".

Më datë 14 Nëntor 2017, Petrit Vullkani publikon videoklipin "Po Po Vipa Jena".

Më datë 13 Janar 2018, Petrit Vullkani publikon videoklipin "Po Po Vipa Jena 2", në bashkëpunim me Ilir Tironsi. Muzika e këngës u punua nga Shpetim Franca, teksti u shkrua nga Dritan Shtylla, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra.

Më datë 5 Prill 2018, Petrit Vullkani publikon videoklipin "Ke Gon Kalaja Bohet Nomi", në bashkëpunim me Ilir Tironsi. Muzika e këngës u punua nga Ilir Tironsi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra.

Më datë 21 Maj 2018, Petrit Vullkani & Rigert Cani publikojnë videoklipin "Shume Te Dua". Muzika e këngës u punua nga Shpetim Franca, teksti u shkrua nga Dritan Shtylla, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra.

Më datë 7 Korrik 2018, Petrit Vullkani publikon videoklipin "Amsterdam Tre". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Eri Qerimi, teksti u shkrua nga Olsi Celmeta.

Më datë 2 Gusht 2018, Petrit Vullkani publikon videoklipin "Asaj".

Më datë 29 Shtator 2018, Petrit Vullkani publikon videoklipin "Zemer Ty Te Dua". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho, teksti u shkrua nga Olsi Celmeta. Videoklipi u prodhua nga Chill Pro.

Më datë 28 Nëntor 2018, Petrit Vullkani publikon videoklipin "I Penduar", në bashkëpunim me Marsel Ademin. Muzika e këngës u punua nga Zani Loca & Samuel Kodra, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro.

Më datë 7 Dhjetor 2018, Petrit Vullkani publikon videoklipin "Ta Puci Buzen Lali", në bashkëpunim me Landi Roko & XOXO. Teksti i këngës u shkrua nga XOXO. Videoklipi u prodhua nga Chill Pro, ndërsa produksioni audio u realizua nga XOXO.

Më datë 31 Janar 2019, Petrit Vullkani publikon videoklipin "I Dehur Nga Dashuria". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga B2N. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro.

Më datë 8 Prill 2019, Petrit Vullkani publikon videoklipin "Jasha Jasha". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Ervin Gonxhi. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro.

Më datë 1 Maj 2019, Petrit Vullkani publikon videoklipin "Folim". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Ervin Gonxhi. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro.

Më datë 3 Qershor 2019, Petrit Vullkani publikon videoklipin "Dashuria Djeg Si Zjarri", në bashkëpunim me Çenzon. Muzika e këngës u punua nga Samuel Kodra, ndërsa teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro.

Më datë 10 Korrik 2019, Petrit Vullkani publikon videoklipin "Vajze E Bukur Lajkatare", në bashkëpunim me Sami Kallmin. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Sami Kallmi.

Më datë 20 Shtator 2019, Petrit Vullkani publikon videoklipin "Teka Teka Kjo Dashnia". Muzika e këngës u punua nga Zani Loca, teksti u shkrua nga Gezim Mneri, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra.

Më datë 30 Shtator 2019, Petrit Vullkani publikon videoklipin "Marshallah Moj Nuse", në bashkëpunim me Ratin. Muzika e këngës u punua nga Zani Loca, teksti u shkrua nga Gezim Mneri, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra.

Më datë 9 Nëntor 2019, Petrit Vullkani publikon videoklipin "Kthehu Përsëri". Muzika e këngës u punua nga Zani Loca, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro.

Më datë 8 Shkurt 2020, Petrit Vullkani publikon videoklipin "Tinguj Dashurie". Muzika e këngës u punua nga Petrit Vullkani.

Më datë 22 Shkurt 2020, Petrit Vullkani publikon videoklipin "Era Dashni", në bashkëpunim me Ilir Tironsin. Muzika e këngës u punua nga Ilir Tironsi & Petrit Vullkani, teksti u shkrua nga Gezim Mneri, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet