Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Petriti - Te Humba Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

12/04/2017

2017-04-12T15:00:04+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Humba Ty" kënduar nga Petriti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Petriti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Agnesa Nuredini - Te Humba Ty

un mbeta per ty si nje roman i lexuar tash vetem dekor nraftin tend e haruar.
Se cma dogje shpirtin tim o mend mi more,
kur te pash me tjetren zemer dor per dore,
per nje cast der sa nuk vdiqa tpash me sy me ne fund un e kuptova se te humba ty

REF un mbeta per ty si nje roman i lexuar tash vetem dekor nraftin tend e haruar
e mallkuar ishte dita krejt pa pritur ti me tjetren nperqafim un e habitur per nje cast der sa nuk vdiqa tpash me sy me ne fund un e kuptova se te humba ty
(ref)
un mbeta per ty si nje roman i lexuar

Berkan - Te Humba Ty

Sa here te kam lene tu prit
nuk kam ardh, s'jam paraqit
m'ke kerku, s'jam pergjigj
s'di pse une prej ty kam ik

REF:
vetem ti me doje mu
me duhej kohe per ta kuptu
tash kur une te deshiroj
tjeter kush te shijon

Sa here te kam lene tu prit
nuk kam ardh, s'jam paraqit
m'ke kerku, s'jam pergjigj
s'di pse une prej ty kam ik

REF:
vetem ti me doje mu
me duhej kohe per ta kuptu
tash kur une te deshiroj
tjeter kush te shijon

ma kthe kohen prape
te jem me ty perseri
ooou ouou
eshte e kote, eshte e vone
per kete deshire
te humba ty ouououou
perseri te humba ty ooooouuuu
perseri te humba ty
te humba ty... oooo
a je ooooo

tash kur une te deshiroj
tjeter kush te shijon
te humba ty
ououou jajajaaja .
Më Shumë Këngë Nga Petrit Vullkani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet