A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Petriti & Grupi Batalioni B13 - Ska Si Ne


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/06/2017

2017-06-01T13:00:25

Dridhet Dridhet Zemra
Vetem muzik du
Disponim shko dita
Vetem Pak Me knu

tak zemra ma bon kur ngjoj saksofon
mirpo violina me sy po ma bon

ref 2x
si sherbeti si sherbeti jemi ne
te gjith jemi si termeti ska si ne

Kur degjoj sharkin
zemra merr guxim
dhe pse jam i vogel
dua disponim

tak zemra ma bon kur ngjoj saksofon
mirpo violina me sy po ma bon

ref 2x
si sherbeti si sherbeti jemi ne
te gjith jemi si termeti ska si ne


Ky tekst u dërgua nga Nga nje fanse
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019