Më mbaj mend (për 1 muaj)

Petrit Vullkani - Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I dhe jet ksaj dashnie
mbone me hije
ishe endrra e preferuar
ah njeriu i caktuar
as alkoli nuk ben efekt
se shenja ime ska me jet


Ca fitove qe mlendove
thiken mbas shpine qellove tii
njeriu qe te do akoma
ka ren ne koma
as alkooli nuk ben efekt
se shenja ime ska me jet

Se e shoh veten ne pasqyr
me shfaqesh ti
si tjetoj pa ty
cdo gje pa ty o mjegull
e vdekur
nuk jetoj pa ty


Ky tekst u dërgua nga D......Petrit Vullkani
Publikimi: 23/06/2021
Muzika: Petrit Vullkani
Orkestrimi: Petrit Vullkani
Video Produksioni: Fatjon Kupi Film & Photography
Teksti: Loco
Styling: Butik RediPetrit Vullkani - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Petrit Vullkani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Petrit Vullkani:


Komente 0