Më mbaj mend (për 1 muaj)

Petrit Vullkani - Ndaje Mendjen (Feat. Xhoni Beats)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E din ti pa ty nuk kam qetesi
Mungon ti edhe shpirti ma di
E din ti,la tu nuk kam qetesi,
Mungon e vetem ti moj dashni.

Ref:
Ndaje ti mendjen ndaje,
me mua veten fale,oh xhani te dua ty x2

A ca, a ca ca me ke bo,
A me do ti apo jo?
Nuk e di,dashni x2

Ref:
Ndaje ti mendjen ndaje
Me mua veten fale,oh xhani te dua ty x2
Petrit Vullkani
Featuring: Xhoni Beats
Publikimi: 15/07/2023
Muzika: Petrit Vullkani
Video Produksioni: Fatjon Kupi Film & Photography
Teksti: Loco
Mix & Master: Xhoni Beats
Hair Style: Ae Barber
Makeup Artist: Ciljeta
Record Label: On Fire RecordsPetrit Vullkani - Ndaje Mendjen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndaje Mendjen".
3. Video është e këngës "Ndaje Mendjen", por nuk këndohet nga Petrit Vullkani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Petrit Vullkani:


Komente 0