Më mbaj mend (për 1 muaj)

Petrit Vullkani - A E Din Ti (Feat. Xhoni Beats)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "A E Din Ti" kënduar nga Petrit Vullkani.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "A E Din Ti".

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN
Petrit Vullkani
Featuring: Xhoni Beats
Publikimi: 02/11/2023
Muzika: Petrit Vullkani
Orkestrimi: Xhoni Beats
Video Produksioni: Fatjon Kupi Film & Photography
Teksti: Loco
Mix & Master: Xhoni Beats
Hair Style: Ae Barber
Makeup Artist: CiljetaPetrit Vullkani - A E Din Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A E Din Ti".
3. Video është e këngës "A E Din Ti", por nuk këndohet nga Petrit Vullkani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Petrit Vullkani:


Komente 0