TEKSTESHQIP

Petrit Vullkani
Jeta Ime
Lyrics
(Feat. Ilir Tironsi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jeta Ime" kënduar nga Petrit Vullkani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Është fakt që klipet kanë një impakt të veçantë, ndaj, ky produkt muzikor është përcjellë para një audience më të gjerë i realizuar me profesionalizëm me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua më 30 Qershor 2020. Për këtë këngë ka punuar tekstin vetë artisti.