TEKSTESHQIP

Petrit Vullkani
Kilometra
Lyrics
(Feat. Ilir Tironsi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kilometra" kënduar nga Petrit Vullkani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky produkt muzikor është prezantuar para një audience më të gjerë i kompletuar nga sfera vizuale edhe me videoklip muzikor, i cili u publikua më 27 Maj 2021. Vija melodike dhe okestracioni ka punuar si autor vetë artisti, kënga është një krijim me tekst nga Loco, ndërsa studio producenti rezulton të jetë On Fire Records.