TEKSTESHQIP

Petrit Vullkani
Ti Do Lumturi
Lyrics
(Feat. Ladi Toska)

Erdhe ti përsëri me lot në sy tek vëndi jon i vjetër.
Un isha aty për çdo dit e për çdo dit fillove tmregosh historiii.

M'ka lendu m'ka coptu veç me lot kam flejt un veç mërzi veç trishtim me mungojë ti
Zëri yt buza jote dëgjoja voicet që me thoje t'lutem mos më lër në vetmiiii.

Ato do të vijnë përsëri do kërkojn tyyy jam këtu jam këtu jam për tyyy kurr s'do t'a lejoj të shkosh me të të shkosh me të ti don lumturi don dhe shum dashniii.

DËRGOI:
INFO
Autor i muzikës dhe autor i orkestrimit është vetë artisti, autorë të tekstit janë Loco & Petrit Vullkani, ndërsa produksionin audio e krijoi On Fire Records.