TEKSTESHQIP

Petrit Vullkani
Nëna Ime
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nëna Ime" kënduar nga Petrit Vullkani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 7 Mars 2022, Petrit Vullkani publikon videoklipin "Nëna Ime". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Petrit Vullkani.