TEKSTESHQIP

Petrit Vullkani
Lindi Kjo Dashni
Lyrics
(Feat. Ilir Tironsi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lindi Kjo Dashni" kënduar nga Petrit Vullkani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti u prezantua tek shikuesit i kompletuar edhe me videoklip, për produksionin e të cilit u bashkëpunua me Fatjon Kupi Film & Photography. Videoklipi u publikua më 30 Mars 2022. Për komponimin dhe për tekstin është kujdesur Mario Laze, teksa kënga u orkestrua bashkarisht nga Mario Laze & Petrit Vullkani.