Më mbaj mend (për 1 muaj)

Petro Xhori - Faj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Refreni.

Se ti je me faaj aj aj
Syt e tu Po qajn aj ajn
Mthoje se mke dasht
Por ne fund e pash

Se ti je me faaj aj aj
Syt e tu Po qajn aj ajn
Mthoje se mke dasht
Por ne fund e pash

Strofa 1.

Me fluturu e pastaj me ra n’toke
Koha me diell Po m’duket shum e ftohte
Nga 1 genjeshtare nuk ke se ça me prit
Ndjenjat i shite me çmimin me te lire

Copa copa bone
Mu dhe zemren tone
1 million te mira
Sa shpejt qe i harrove


Copa copa bone
Mu dhe zemren tone
Jo nuk ka me keq
Kur t’hedh posht ajo qe doje

Para refren.

Jo mos me genje
Kurr jo mos me genje
S’ka me pas me ne
Kurr s’ka me pas me ne

Refreni.

Se ti je me faaj aj aj
Syt e tu Po qajn aj ajn
Mthoje se mke dasht
Por ne fund e pash

Se ti je me faaj aj aj
Syt e tu Po qajn aj ajn
Mthoje se mke dasht
Por ne fund e pash


Ky tekst u dërgua nga Sarando


Nuk kemi video për këtë këngë.


Petro Xhori
Publikimi: 14/05/2020


Petro Xhori - Faj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Faj".
3. Video është e këngës "Faj", por nuk këndohet nga Petro Xhori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Petro Xhori:


Komente 0