A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: Phaze is a popular singer of Hip-Hop music. I was born in the Bronx, then moved to Connecticut, Started writing at the age of 12 and started recording at the age of 16. My goal is to be the NUMBER 1 most Versatile artist. I want my music heard all around the world, Once its heard, It will NEVER be forgotten. i love music, its a passion to me. I dont do it for money, fame or nothing regarding that, simply because it is my talent and i love to show people what i can do with music. Im more of...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Albanian Gjonny

Mola1

AB-MC

D.M.K.

Cyanide

Presioni

DMC aka Babloki

Jeton

N.A.G

Dren (D.o.G.)


Tags: Phaze

Phaze in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019