A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Don Phenom - U Kthy Loja Ka Ne


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  13

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/07/2017

2017-07-21T16:28:23

Music:

K-Lay

Lyrics:

Don Phenom


Haha
Ooo
Look, i had to come back
Yeah, Phenom
Yea u kthy loja ka ne yea u kthy loja ka ne
Yea, h...
Kjo Asht shpetim
Kjo asht denim
Tjeter menim thirre falimentim
Im the king
Every song i go win
Skuadra me veti
Krejt rruga rrethim
Kto tipa rreth meje jetojn per ngatrresa
Jena malsor e kem kodin te besa
Tipa qe lvizin me heker ner tesha
Tipa qe vrahen per fjal e per vepra
Halle gjaqe probleme nga jeta
Jena tprovum shqipe qe e verteta


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019