Më mbaj mend (për 1 muaj)

Picirruket

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Picirruket është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hakerat

Turgut Ozal College

Grupi 3D

Hepsy Junior

Thuthuruket

Grupi I Femijeve Kromatika

Xixëllonjat

Metila's MFE

Boom Team

Fantastico Band

Tags: Picirruket, Piciruket


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet