Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pier Noshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Tirane 
BIOGRAFIA: Pier Noshi është një këngëtar i njohur. Pieri luan ne kitare dhe ka qene instrumentist i disa grupeve muzikore me te cilat eshte prezantuar ne disa edicione te Top Fest. Pier Noshi ka kryer per kitare ne Akademine e Arteve. Muzika qe Pier Noshi luan eshte blues dhe funky. Ai performon live shpesh ne lokale te ndryshme. Në Maj 2007, Pier Noshi merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Tani Të Kam Harruar". Në Maj 2008, Pier Noshi merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Ndryshe". Në Maj 2...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ferdinant Bjanku

Isuf Myzyri

Lirio Nushi

Erti Hizmo

Gentjan Dema

Bledi Polena

Bik Ndoja

Latif Koci

Xhevdet Hafizi

Julian Lekocaj

Tags: Pier Noshi, Pjer Noshi


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet