Më mbaj mend (për 1 muaj)


Pjer Noshi - Enderro Nje Dite Me Te Mire

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Enderro Nje Dite Me Te Mire".
3. Video është e këngës "Enderro Nje Dite Me Te Mire", por nuk këndohet nga Pjer Noshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pjer Noshi - Enderro Nje Dite Me Te Mire  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

07/03/2009

2009-03-07T12:27:58+00:00ti jeton i vetem ne kete vend,
i mjer dhe pa njeri,ne kete glob.
ske asgje,vec zjarrin kur ben ftoht,
dhe pak ti kur kerkon,ste degjojne,

mos e mendo ti veten te pashpres,
vjen nje dit per ty,qe te rilindesh dhe te fillosh ti thjesht nga e para.

Pas reve ka nje diell,
pas shiut ka ylber,
ngre koken shiko qiellin,
enderro nje dit me te mire


Më Shumë Këngë Nga Pier Noshi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet