Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pier Noshi - Gjithe Te Mirat Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Librin tone po e mbyll,
Historia sot mbaroi
Faqe te bardha kane mbetur te pashkruara ne fund te tij
Mbyll pak syte dhe vazhdoj te ec,
hapat sa me larg ti ndjej

Dua t’dal,e mos kthehem me tek ti
Dua t’dal,ta liroj kte cmenduri
Dhe kur pija te me dale
Dhe kur malli te me marre
Bateri sdo kem me te kujtohem per ty

Fjale te tjera plot trishtim,
mbeten pa u thene nga ne
Puthja fundit e padhene,na kushtoi nje jete te re
Mbyll pak syte,dhe nis te harroj
Gjurme qe koha la tek ne
Pier Noshi
Publikimi: 25/05/2012


Pier Noshi - Gjithe Te Mirat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjithe Te Mirat".
3. Video është e këngës "Gjithe Te Mirat", por nuk këndohet nga Pier Noshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pier Noshi:


Komente 0