Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pier Noshi - Blue Love Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Blue love… left me wait o long long time
Blue love… that little thing that I dedicated one hundred thousand smiles
My heart…cried inside me
Blue love…that kind of feeling that I never never wanna see

Nobody knew me baby..i was angry,
out of this world
When I feelt in
Love …you cud’ not believe but that was true,..true love
Blue love…You cut me down and set me up
Blue love baby..you left me wait under the rain!
Blue love..you left me speechlees alone in town

You are a poison in my heart,
I know it ,I know it from the start
And I’m fighting to survive!

You are a poison in my heart,
I know it ,I know it from the start
And I’m fighting to survive!

Blue love!…day by day till I die!
Blue love!…day by day till I die!
Oh Blue love…
Blue love!…
Pier Noshi
Publikimi: 23/11/2012


Pier Noshi - Blue Love
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Blue Love".
3. Video është e këngës "Blue Love", por nuk këndohet nga Pier Noshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pier Noshi:


Komente 0