Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Pink - Like A Pill

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Like A Pill".
3. Video është e këngës "Like A Pill", por nuk këndohet nga Pink.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pink - Like A Pill  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Verse
I'm lying here, on the floor where u left me
i think i took too much
i'm crying here what have you done
i thought it would be fun

Bridge
i can't stay on ur life support there's a shortage in the switch
i can't stay on ur morphine cuz it's makin' me itch
i said i tried to call the nurse again but shes being a little bi*ch
but i think i'll get out of here

chorus
where i can run just as fast as i can
to the middle of nowhere
to the middle of my frustrated fears and i swear
you'r just like a pill stead of makin me better you keep makin me ill
you keep makin me ill

Verse
I havnt moved from this spot where you left me
This must be a bad trip
oh all the other pills, they were different
Maybe i should get some help

Bridge
i can't stay on you'r life support there's a shortage in the switch
i can't stay on you'r morphine cuz it's makin' me itch
i said i tried to call the nurse again but shes being a little bi*ch
i think i'll get out of here

Chorus
where i can run just as fast as i can
to the middle of nowhere
to the middle of my frustrated fears and i swear
ur just like a pill stead of makin me better ur makin me ill
u keep makin me ill

Repeat chorus

Bridge
i can't stay on you'r life support there's a shortage in the switch
i can't stay on you'r morphine cuz it's makin' me itch
i said i tried to call the nurse again but shes being a little bi*ch
i think i'll get out of here

Chrous
(where i can) run just as fast as i can
to the middle of nowhere
to the middle of my frustrated fears and i swear
you'r just like a pill stead of makin' me better ur makin me ill
you keep makin me ill

Repeat Chorus x3


Më Shumë Këngë Nga Pink:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet