Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pink - My Vietnam Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Daddy was a soldier,
He taught me about freedom,
Peace and all the great things,
That we can take advantage of.

Once I fed the homeless
I´ll never forget
The look upon their faces as I
Treated them with respect

CHORUS
This is my Vietnam
I´m at war
Life keeps on dropping bombs
And I keep score

Mama was a lunatic
She liked to push my buttons
She said I wasn´t good enough
But I guess I wasn´t trying

Never liked school that much
They tried to teach me better
But I just wasn´t hearing it
Because I thought I was already pretty clever

Repeat CHORUS (x 2)

What do you expect from me
What am I not giving you
What could I do for you
To make me okay in your eyes

Chorus: This is my vietnam
I'm at war
They keep on droppin bombs
And i keep scoreNuk kemi video për këtë këngë.


Pink
Publikimi: 01/01/2007


Pink - My Vietnam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "My Vietnam".
3. Video është e këngës "My Vietnam", por nuk këndohet nga Pink.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pink:


Komente 0