Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Pink - Numb

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Numb".
3. Video është e këngës "Numb", por nuk këndohet nga Pink.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pink - Numb  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00No sleep, no sex for you from your ex-girlfriend
I was too deep can't let you call me just jump in
At times I would push my feelings aside to let you feel
I'm novocaine I'm numb and nothing's real

Like the coldest winter
I am frozen from you

I was weak before now you made me so numb
I can't feel much for you anymore
I gave you my all my baby
I'm numb, numb, numb

But the tears were silent inside, you see
But the tears were silent inside, you see

I laid there quiet
Watched you have your way with me
I might have cried
But the tears were silent inside, you see

You called me names
You made me feel like I was dumb
I didn't feel a thing
And now I'm gone, gone, gone

Like a battered child
I got used to your pain but you know it's 'cause

I was weak before now you made me so numb
I can't feel much for you anymore
I gave you my all my baby
I'm numb, numb, numb (x4)


Më Shumë Këngë Nga Pink:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet