Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Pink - Radical Read

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Radical Read".
3. Video është e këngës "Radical Read", por nuk këndohet nga Pink.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pink - Radical Read  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Oh Radical Read you make me want to scream
Radical read I just know you are not mean

Who are you going to homecoming with
Cause i would love to take you (take you)

Oh radical read you blow my mind
Radical read you are so kind

My favorite friend of sexy sarah
I wish my name was Kenny or Kara

Leesville is your high school
That is really really cool

I tryed on the same shirt you had
But it mad me look really bad

Radical Read Radical Radical Read
You are not mean but you make me want to sream
I don't know who your going to homecoming with but I'd love to take you
You blow my mind and you are so kind
You are a friend of sexy sarah and I wish my namr were Kara
You go to high school and that is cool
I tryed on your shirt you had but i looked bad

Radical Read Radical Read you are my favorite


Më Shumë Këngë Nga Pink:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet