Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Pink - Hooker

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hooker".
3. Video është e këngës "Hooker", por nuk këndohet nga Pink.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pink - Hooker  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00[Chorus 2x]
And you ain't nothin' but a hooker
Sellin' your f*ckin' soul

Back up! They want you, I swear
You got no worries, you got no cares
All you got is motherf*ckers who will jock you
Yeah, you got money in your pocket
And you shoot up the ground like a rocket
You move so fast, lord you can't stop it
There you are in the club swingin'
And I'm just standin' there, standin' there laughin'
All the things people have you believin'
I feel sorry for your a*s is out of season
Maybe you should think of cuttin' down drinkin'
Cause you look like a fat rat sinkin'
I coulda helped you, but you had to act out
You don't have a f*ckin' clue what I'm about

[Chorus 2x]
And you ain't nothin' but a hooker
Sellin' your f*ckin' soul

I saw it comin' through the line like a full back
You're a crack slack, a f*ckin' rap back (yeah)
Don't react, you're not fact
Don't give a f*ck, yes, like that
What you gonna do now that you ain't got nothin'
Look around honey, you been frontin'
Everybody knows that you're a fraud! (And I'm making records!)
My salutations, no hesitations
No reservation, just cancellation
And if I blow it then I blow it
Cause I'm a poet and I know it

[Chorus 2x]
And you ain't nothin' but a hooker
Sellin' your f*ckin' soul

[Repeat until fade]
You wanna try me
Don't you know-


Më Shumë Këngë Nga Pink:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet