Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Pink - Stop Falling

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Stop Falling".
3. Video është e këngës "Stop Falling", por nuk këndohet nga Pink.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pink - Stop Falling  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00[Chorus:]
I ain't lookin for a steady thing
I ain't lookin for what love brings
I'm still young and I ain't ready babe
I'm still lookin for some better days
I don't wanna give you everything
I just wanna make you feel things
If you ain't down to give me everything
Just throw it away

Don't assume cuz I'm a woman
That I'll fall in love
Don't expect I'm young and need to be took care of
Don't wanna hear you got what I need
Cuz how would you know before we speak
You've gotta understand my side
I've had a crazy, crazy life
Nobody came along to open up my eyes
You've gotta take what you can get
Don't even bother with my heart
Cuz I get a feeling I won't let it start

[Repeat Chorus]

Please believe me
I've been down this road and back again
Learned my lesson and it was that love is not my friend
For the day I put my trust in you
Would be the day I say "I do"
Don't expect me just to open up
Maybe I'm just a little scared
Please don't tell me what you think I wanna hear
Oh baby save it, I've heard it all before
There ain't nothin you could say, whoa, to make me change my ways

[Repeat Chorus]

So stop falling
Stop falling
You know you're falling....for me
Stop falling
Stop falling
Stop falling...for me
You've gotta understand my side
I've had a crazy, crazy life
Nobody came along to open up my eyes
Oh baby, take what you can get
Don't even bother with my heart
I get a feeling I won't let it start

[Repeat Chorus]

Stop falling...


Më Shumë Këngë Nga Pink:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet