Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Pink - Walk Away

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Walk Away".
3. Video është e këngës "Walk Away", por nuk këndohet nga Pink.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pink - Walk Away  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00[Verse 1]
I gave you three years of my life
You always said I'd be your wife
Whatever happened to the days when
Life was simple (So Simple)
Everyone knows my name
I haven't changed, I'm the same girl
I was from the start
Everything's rearranged, you came
And changed it and gave me a broken heart
You don't wanna work it out, no
You wanna take the easy route

[Chorus]
You throw your hands up and walk away
When times get hard you always walk away
You get mad and say you're leavin'
Why is it so damn hard for you to talk to me?
When it's so easy for you to walk away

[Verse 2]
So here I am, driving down the street
Lookin' for a sign, when will I meet
The man of my dreams?
When will he come to me?
When will he come to me?
I'm sick of trying, I'm goin' home back
To Philly where I come from
And you can stay here and spend your
Whole life running, But baby I'm
Gonna move on
You don't wanna work it out, no
You wanna take the easy route

[Chorus]
You throw your hands up and walk away
When times get hard you always walk away
You get mad and say you're leavin'
Why is it so damn hard for you to talk to me?
When it's so easy for you to walk away

[Verse 3]
So there I go, I'm leavin' you alone
What will you do, now all your fears
Came true
You had my heart, you had my soul
You had it all- didn't you
'Cause I'm sick of tryin' I'm goin' home
Back to Philly where I come from
And you can stay here and spend your
Whole life running, but baby it's
Time to move on
You didn't wanna work it out, no
You just wanted the easy route

[Chorus(out)]
You throw your hands up and you walked away
When times got hard you always walked away
Well sorry baby but I'm leavin'
It was just too hard for you to talk to me
Now's my turn I'm gonna do the same
I'm gonna do the same
I'm gonna walk away
I'm gonna walk away
How does it feel baby?
I'm gonna walk away


Më Shumë Këngë Nga Pink:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet