Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Pink - Fingers

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fingers".
3. Video është e këngës "Fingers", por nuk këndohet nga Pink.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pink - Fingers  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00(Ahh, Ah,Ha,Ha,Ha,Ha)
(Yeah, Mhmm)
(Mmm, Uhh)

I'm alone now
Staring at the sealing
(Uh, Uh)
I'm kina bored now
I can't sleep
(I Can't Sleep, Uh, Uh)

And you only can make my life complete
(Uh, Uh. Ah, IE)
and when come you slip into a dream
(Uh, Uh. Ah, IE)

When it's late at night and you're fast a sleep
I let my fingers do the walking
I press record I become a fene
While no one else is watching
I let my fingers do the walking

(Sth, Mmm)

I'm staring (Sth)
For some attention
I'm begging, pleading, bleeding
For a segestion
(Uh, Uh, Uh)

I bite my tongue because I wanna scream
(Uh, Uh. Ah, IE)
I'm almost there then you turn and look at me
(Uh, Uh. Ah, IE)

When it's late at night and you're fast a sleep
I let my fingers do the walking
I press record I become a fene
While no one else is watching
(I let my fingers do the walking)

Rewind and you will see
(You will see)
while in the morning I'm happy
(I'm happy)
Right there on the TV screen
(On the TV)
(MY FINGER, MY FINGER!)

(Ahh, uh, Uh, Uh, uh)
I'm restless
You need some caffeine
(Ah, Ha, Ha, Ha)
I'm wasted
If you could only see
(only see)

'cause I need more than you are gonna give
(Uh, Uh. Ah, IE)

When it's late at night and you're fast a sleep
I let my fingers do the walking
(AHHHHHH)!
I press record I become a fene
While no one else is watching
(No, No, No No)

When it's late at night and you're fast a sleep
I let my fingers do the walking
(My fingers do the walking)
I press record I become a fene
While no one else is watching
(No one else is watching)
(I let my fingers do the walking)

(Ah, Ah, ah, ah, ah Uh, Uh, uh Huh


Më Shumë Këngë Nga Pink:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet