Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Pink - I'm Not Dead

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I'm Not Dead".
3. Video është e këngës "I'm Not Dead", por nuk këndohet nga Pink.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pink - I'm Not Dead  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Yeah yeah yeah yeah yeah
There´s all these cracks
Crack of sunlight
Crack in the mirror on your lips
It´s the moment of a sunset Friday
When our conversations twist
It´s the fifth day of ice on a new tattoo
But the ice should be on our heads
We only spun the wheel to catch ourselves
So we weren´t left for death

And I was never looking for approval from anyone but you
And though this journey is over I´ll go back if you ask me to

I´m not dead just floating
Right between the ink of your tattoo
In the belly of the beast we turned into
I´m not scared just changing
Right beyond the cigarette and the devilish smile
You´re my crack of sunlight

You can do the math a thousand ways but you can´t erase the facts
That others come and others go but you always come back
I´m a winter flower underground always thirsty for summer rain
And just like the change of seasons
I know you´ll be back again

I´m not dead just floating
Underneath the ink of my tattoo
I´ve tried to hide my scars from you
I´m not scared just changing
Right beyond the cigarette and the devilish smile
You´re my crack of sunlight oh

I´m not dead just yet
I´m not dead I´m just floating
Doesn´t matter where I´m going
I´ll find you
I´m not scared at all
Underneath the cuts and bruises
Finally gained what no one loses
I´ll find you
I will find you

I´m not dead just floating
I´m not scared just changing
You´re my crack of sunlight yeah


Më Shumë Këngë Nga Pink:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet