Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pink - Tell Me Something Good Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


You ain’t got no kind of feeling inside
I got somethin’ sho nuff set your stuff on fire (yeah)
You’ve refused to put anything before your pride
What I got will knock your pride aside

Ah oo ah oo
Tell me something good
Tell me, tell me, tell me
Tell me that you love me (yeah)

I ain’t got no time
Is what you’re known to say
I’ll make you wish there was forty-eight hours to each day
Your problem is you ain’t been loved like you should
But what I got to give
Will sho nuff do you good

Ah oo ah oo
Tell me something good
Tell me, tell me, tell me
Tell me that you like it (yeah)Nuk kemi video për këtë këngë.


Pink
Publikimi: 01/01/2007


Pink - Tell Me Something Good
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tell Me Something Good".
3. Video është e këngës "Tell Me Something Good", por nuk këndohet nga Pink.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pink:


Komente 0