Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pinkmetal

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Pinkmetal është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. Pinkmetal jane nje grup i formuar ne Shtator 2010 dhe qe filloi karrieren ne Shkurt 2011. Jetojne ne Prishtine dhe ky eshte formacioni: Adonis Kasneci - Guitar Petrit Bytyqi - Bass Granit Halili - Drums Fat Limani - Vocals Bëjnë muzikë për qejfin e tyre, por edhe për ata që e dinë se çka është muzika e mirë. Djemtë e grupit "Pinkmetal" kanë treguar se së shpejti do të vijnë në treg me një projekt të ri e të pa parë deri tani në vendin to...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

SoundCloud

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë KomentSobashcial (2013)

★★★☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Pinkmetal, Pink Metal

Komente 0